Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniatura Cirkvitŝaltilo
Produktaj Detaloj
Miniatura ŝaltilo CMTB1-63 povas protekti la aparaton kontraŭ kurta cirkvito kaj troŝarĝo, ĝi ankaŭ povas esti uzata por malofta translokigo kaj konverto de la potenca sistemo. La MCB estas strukture progresinta, funkcianta fidinde, kun alta rompokapablo, eleganta aspekto ktp. La ŝelo kaj partoj estas faritaj el materialoj, kiuj ofertas reziston al frakoj kaj fortajn kontraŭflamajn ecojn.
| Produkta nomo | Miniatura Cirkvitŝaltilo MCB |
| Modelo N-ro. | CMTB1-63 3P |
| Normo | IEC60898-1 |
| Atestilo | CE |
| Taksita kurento en (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloj | 3P |
| Taksita tensio Ue (V) | 400/415V |
| Taksita frekvenco | AC 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Taksita impulsa tensio Uimp | 4000V |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+40℃ |
| Tipo de tuja liberigo | KD |
| Koloro | Blanka + ruĝa |
| Servo | OEM kaj ODM |
Kurbo
Poloj
Avantaĝo
1. Kun malgranda kaj kompakta grandeco, facile instalebla
2. Trajto de mallonga kurento, troŝarĝo, alta rompokapablo
3. povas provizi fidindan protekton kontraŭ elektraj difektoj, kaj estas testitaj por plenumi internaciajn sekurecnormojn.
Apliko
La MCB-produktoj estas vaste uzataj en konstruado, loĝejoj, industriaj aplikoj, kaj ankaŭ en la transdono de elektra energio.
Aliaj
Pakado
4 pecoj en interna skatolo, 60 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Ĉefa Merkato
Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko, Rusia merkato.
Kial elekti nin?
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













