CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniatura Cirkvitŝaltilo
Produktaj Detaloj
Miniatura ŝaltilo CMTB1-63 havas funkcion de protekto kontraŭ kurta cirkvito kaj troŝarĝo, kaj ankaŭ povas esti uzata kiel malofta translokigo kaj konverto de la potenca sistemo. La MCB havas trajtojn de altnivela strukturo, fidinda funkciado, alta rompokapablo, eleganta aspekto ktp. La ŝelo kaj partoj estas faritaj el materialo kun rezisto al ŝokoj kaj forta fajrorezista trajto.
| Produkta nomo | MCB |
| Modelo N-ro. | CMTB1-63 1P |
| Normo | IEC60898-1 |
| Atestilo | CE |
| Taksita kurento en (A) | 1-63A |
| Poloj | 1P |
| Taksita tensio Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Taksita frekvenco | AC 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Taksita impulsa tensio Uimp | 4000V |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+40℃ |
| Tipo de tuja liberigo | C-tipo aŭ D-tipo |
| Koloro | Blanka |
| Servo | OEM kaj ODM |
Kurbo
Poloj
Avantaĝo
1. Protekto de cirkvitoj kontraŭ kurta cirkvito
2. Protekto de cirkvitoj kontraŭ troŝarĝa kurento
3. Bela dezajno kaj facile instalebla
Apliko
Miniaturaj cirkvitŝaltiloj MCB estas vaste uzataj en konstruaĵoj, loĝejoj, industriaj aplikoj, elektra potencotransdono... ktp.
Aliaj
Pakado
12 pecoj en interna skatolo, 240 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Ĉefa Merkato
Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko, Rusia merkato... ktp.
Kial elekti nin?
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













