Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Miniatura Cirkvitŝaltilo
Produktaj Detaloj
La miniatura ŝaltilo CMTB1-63 ofertas protekton kontraŭ kurtaj cirkvitoj kaj troŝarĝoj, kaj ankaŭ povas esti uzata por maloftaj translokigoj kaj konvertiĝoj de potencaj sistemoj. La MCB havas progresintan strukturan dezajnon, fidindan funkciadon, altan rompokapablon kaj elegantan aspekton. Ĝia ŝelo kaj partoj estas konstruitaj el materialoj kun forta ŝokorezisto kaj fajrorezistaj ecoj.
La MCB estas desegnita por plenumi la normojn IEC/EN60898-1 kaj povas esti uzata en 50/60Hz AC-sistemoj kun tensiaj rangigoj de 230V/240V/400V/415V. Ĝi havas maksimuman nominalan kurenton de 63A kaj taŭgas por aplikoj postulantaj kurentojn sub ĉi tiu limo.
| Produkta nomo | MCB |
| Modelo N-ro. | CMTB1-63 2P |
| Normo | IEC60898-1 |
| Atestilo | CE |
| Taksita kurento en (A) | 1A-63A |
| Poloj | 2P |
| Taksita tensio Ue (V) | 400/415V |
| Taksita frekvenco | AC 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 3000A/4500A |
| Taksita impulsa tensio Uimp | 4000V |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+40℃ |
| Tipo de tuja liberigo | C |
| Koloro | Blanka |
| Servo | OEM kaj ODM |
Kurbo
Poloj
Avantaĝo
1. Protekto de cirkvitoj kontraŭ kurta cirkvito
2. Protekto de cirkvitoj kontraŭ troŝarĝa kurento
3. Bela dezajno kaj facile instalebla
Apliko
La MCB Miniaturaj ŝaltiloj estas profesiaj kaj vaste uzataj en konstruaĵoj, loĝejoj, industriaj aplikoj, kaj elektra potenco-transdono.
Aliaj
Pakado
6 pecoj en interna skatolo, 120 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Ĉefa Merkato
Niaj ĉefaj merkatoj estas en regionoj kiel Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko, Rusia merkato... ktp.
Kial elekti nin?
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













