MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB Miniatura Cirkvitŝaltilo
Produktaj Detaloj
Miniaturaj ŝaltiloj CMTB1-63 estas ofte uzataj en elektraj sistemoj por protekto kontraŭ troŝarĝo kaj kurtaj cirkvitoj. La MCB ankaŭ povas esti uzata kiel malofta translokigo kaj konverto de potenca sistemo. La miniaturaj ŝaltiloj taŭgas por vasta gamo da aplikoj, de loĝdomaj ĝis industriaj, kaj estas ofte uzataj en lumigado, hejtado kaj motorkontrolaj cirkvitoj.
| Produkta nomo | Miniatura Cirkvitŝaltilo |
| Modelo N-ro. | CMTB1-63 2P |
| Normo | IEC60898-1 |
| Atestilo | CE |
| Taksita kurento en (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloj | 2P |
| Taksita tensio Ue (V) | 400/415V |
| Taksita frekvenco | AC 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 6000A |
| Taksita impulsa tensio Uimp | 4000V |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+40℃ |
| Tipo de tuja liberigo | KD |
| Koloro | Blanka kaj griza |
| Servo | OEM kaj ODM |
Poloj
Apliko
La miniaturaj ŝaltiloj estas vaste uzataj en konstruaĵoj, loĝejoj, industriaj aplikoj, kaj ankaŭ en elektra potenco-transdono.
Avantaĝo
1. Protekto de kurta cirkvito kaj troŝarĝa kurento, ankaŭ uzeblas kiel malofta translokigo kaj konverto de potenca sistemo.
2. Kompakta grandeco: MCB-oj estas desegnitaj por esti malgrandaj kaj kompaktaj, faciligante ilian instaladon kaj konvenon en elektrajn panelojn kaj distribuajn tabulojn.
3. Rapida ekfunkciado: MCB-oj estas desegnitaj por rapide ekfunkcii en kazo de troŝarĝo aŭ kurta cirkvito, kio helpas malhelpi damaĝon al elektra ekipaĵo kaj eblajn danĝerojn al homoj.
4. Alta rompokapablo
Aliaj
Pakado
6 pecoj en interna skatolo, 120 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Demandoj kaj Respondoj
Kun atestiloj laŭ ISO 9001, ISO 14001 por administraj sistemoj, la produktoj estas kvalifikitaj per internaciaj atestiloj CCC, CE, CB.
Ĉefa Merkato
MUTAI Electric fokusiĝas al la merkatoj de Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko kaj Rusio.
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












