MUTAI CMTB1LE-63 4P Restanta Kurenta Cirkvitŝaltilo RCBO
Produktaj Detaloj
CMTB1LE-63 Restanta Kurenta Cirkvitŝaltilo povas protekti homojn kaj energion kontraŭ elektra ŝoko, kurta cirkvito, troŝarĝaj eraroj. La RCBO estas ĉefe uzata en komercaj kaj loĝdomaj konstruaĵoj.
Ĝi konformas al la normo IEC61009-1.
| Produkta nomo | Resta kurento funkciigita cirkvitŝaltilo |
| Modelnumero | CMTB1LE-63 4P |
| Normo | IEC61009-1 |
| Taksita kurento en (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloj | 4P |
| Taksita tensio Ue (V) | 400V |
| Taksita frekvenco | AC 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Taksita impulsa tensio Uimp | 4000V |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+40℃ |
| Tipo de tuja liberigo | C aŭ D |
| Taksita resta funkcianta kurento In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurbo
Skizo kaj Instalaĵa dimensio (mm)
Avantaĝo
1. Protekto de kurta cirkvito kaj troŝarĝa kurento
2. Protekto kontraŭ elektraj ŝokoj: Restanta kurenta ŝaltilo detektas kaj interrompas elektrajn difektojn kaŭzitajn de kurenta elfluo al la tero, malhelpante elektrajn ŝokojn kaj elektrokuton.
3. Rapida respondotempo: Ĉi tiuj ŝaltiloj estas desegnitaj por rapide ekfunkcii, ofte ene de frakcio de sekundo, kiam elektra difekto estas detektita.
Poloj
Apliko
La MCB Miniaturaj ŝaltiloj estas profesiaj kaj vaste uzataj en konstruaĵoj, loĝejoj, industriaj aplikoj, kaj elektra potenco-transdono.
Aliaj
Pakado
1 peco por interna skatolo, 20 pecoj por ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Ĉefa Merkato
MUTAI Electric aparte emfazas servadon de merkatoj en la Proksima Oriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko, kaj Rusio... ktp.
Kial elekti nin?
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












