Mutai CMTB1-63 4P C-Kurbo Mcb Miniatura Cirkvitŝaltilo
Produktaj Detaloj
La miniatura ŝaltilo CMTB1-63 ofertas protekton kontraŭ kurtaj cirkvitoj kaj troŝarĝoj, kaj ankaŭ povas esti uzata por maloftaj translokigoj kaj konvertiĝoj de potencaj sistemoj. Kun altnivela struktura dezajno, fidinda funkciado, alta rompokapablo kaj eleganta aspekto, la MCB estas altkvalita produkto. Ĝia ŝelo kaj partoj estas konstruitaj el materialoj kun forta ŝokorezisto kaj fajrorezistaj ecoj.
| Produkta nomo | MCB |
| Modelo N-ro. | CMTB1-63 4P |
| Normo | IEC60898-1 |
| Atestilo | CE |
| Taksita kurento en (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloj | 4P |
| Taksita tensio Ue (V) | 400/415V |
| Taksita frekvenco | AC 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 3000A/4500A |
| Taksita impulsa tensio Uimp | 4000V |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+40℃ |
| Tipo de tuja liberigo | C |
| Koloro | Blanka + ruĝa |
| Servo | OEM kaj ODM |
Kurbo
Poloj
Avantaĝo
1. Protekto de cirkvitoj kontraŭ kurta cirkvito
2. Protekto de cirkvitoj kontraŭ troŝarĝa kurento
3. Bela dezajno kaj facile instalebla
Apliko
La MCB estas vaste uzata en konstruaĵoj, loĝejoj, industriaj aplikoj, elektra energiotransdono... ktp.
Aliaj
Pakado
3 pecoj en interna skatolo, 60 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 22 * 8,2 * 8 cm
Ĉefa Merkato
Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko, Rusia merkato... ktp.
Demandoj kaj Respondoj
La MCB estas atestitaj per internaciaj atestiloj kiel CCC, CE kaj CB, kaj estas subtenataj de atestiloj pri mastrumado de sistemoj ISO 9001 kaj ISO 14001.
Kial elekti nin?
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













