CMTB1-63H 4P Alta Rompa Kapacito Mcb Miniatura Cirkvitŝaltilo
Produktaj Detaloj
Miniatura ŝaltilo CMTB1-63 povas protekti la kurenton kontraŭ kurta cirkvito kaj troŝarĝo, kaj ankaŭ povas esti uzata kiel malofta translokigo kaj konverto de la elektra sistemo. La miniatura ŝaltilo estas esenca komponanto de iu ajn elektra sistemo, provizante fidindan protekton kontraŭ elektraj danĝeroj kaj certigante la sekuran kaj efikan funkciadon de elektraj cirkvitoj kaj aparatoj.
| Produkta nomo | Miniatura Cirkvitŝaltilo MCB |
| Modelo N-ro. | CMTB1-63 4P |
| Normo | IEC60898-1 |
| Atestilo | CE |
| Taksita kurento en (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloj | 4P |
| Taksita tensio Ue (V) | 400/415V |
| Taksita frekvenco | AC 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 6000A |
| Taksita impulsa tensio Uimp | 4000V |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+40℃ |
| Tipo de tuja liberigo | KD |
| Koloro | blanka kaj griza |
| Servo | OEM kaj ODM |
Poloj
Apliko
La MCB Miniaturaj ŝaltiloj estas profesiaj kaj vaste uzataj en konstruaĵoj, loĝejoj, industriaj aplikoj, kaj elektra potenco-transdono.
Avantaĝo
1. Protekto de cirkvitoj kontraŭ kurta cirkvito
2. Protekto de cirkvitoj kontraŭ troŝarĝa kurento
3. Alta rompokapablo
4. Bela dezajno kaj facile instalebla
Aliaj
Pakado
3 pecoj en interna skatolo, 60 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Demandoj kaj Respondoj
Mutai estas kvalifikita kun atestiloj pri administrado de sistemoj ISO 9001, ISO 14001, kaj la produktoj estas trapasantaj la atestilojn CCC, CE, CB ... ktp.
Ĉefa Merkato
La produktoj estas bonvenaj de klientoj, precipe en la merkato de Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko kaj Rusio.
1. Ĉefaj produktoj: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktilo... ktp.
2. Kompletigita industria ĉeno de komponanta produktado ĝis kompleta produkta muntado, testado kaj sub rutina kontrolo.
3. Kun atestiloj pri administrado de sistemoj ISO 9001, ISO14001, la produktoj estas kvalifikitaj per internaciaj atestiloj CCC, CE, CB.
4. Profesia teknika teamo, povas provizi OEM- kaj ODM-servon, povas provizi konkurencivan prezon.
5. Rapida livertempo kaj bona postvenda servo.
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













