MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniatura Cirkvitŝaltilo
Produktaj Detaloj
Miniatura ŝaltilo CMTB1-63 povas protekti la aparaton kontraŭ kurta cirkvito kaj troŝarĝo, kaj ankaŭ povas esti uzata kiel malofta translokigo kaj konverto de la potenca sistemo. La MCB estas strukture progresinta, funkcianta fidinde, kun alta rompokapablo, eleganta aspekto ktp. La ŝelo kaj partoj estas faritaj el materialo kun ŝokorezisto kaj forta fajrorezista trajto.
La MCB-oj estas haveblaj en unu-polaj, du-polaj kaj tri-polaj konfiguracioj, kun ĉiu poluso kapabla protekti apartan cirkviton.
| Produkta nomo | Miniatura Cirkvitŝaltilo MCB |
| Modelo N-ro. | CMTB1-63 1P |
| Normo | IEC60898-1 |
| Atestilo | CE |
| Taksita kurento en (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloj | 1P |
| Taksita tensio Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Taksita frekvenco | AC 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 6000A |
| Taksita impulsa tensio Uimp | 4000V |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+40℃ |
| Tipo de tuja liberigo | KD |
| Koloro | Blanka + griza |
| Servo | OEM kaj ODM |
Poloj
Apliko
La MCB Miniaturaj ŝaltiloj estas profesiaj kaj vaste uzataj en konstruaĵoj, loĝejoj, industriaj aplikoj, kaj elektra potenco-transdono.
Avantaĝo
1. Protekto de kurta cirkvito kaj troŝarĝa kurento
2. Alta rompokapacito kaj rapida stumblo
3. Kompakta grandeco: MCB-oj estas desegnitaj por esti malgrandaj kaj kompaktaj, faciligante ilian instaladon kaj konvenon en elektrajn panelojn kaj distribuajn tabulojn.
Aliaj
Pakado
12 pecoj en interna skatolo, 240 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Demandoj kaj Respondoj
Kun atestiloj laŭ ISO 9001, ISO 14001 por administraj sistemoj, la produktoj estas kvalifikitaj per internaciaj atestiloj CCC, CE, CB.
Ĉefa Merkato
Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko, Rusio ... ktp.
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












