CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniatura Cirkvitŝaltilo por suna PV
Produktaj Detaloj
Miniaturaj ŝaltiloj CMTB1-63 DC MCB havas la funkcion protekti elektrajn aparatojn kaj aliajn ŝarĝajn ekipaĵojn kontraŭ troŝarĝo kaj kurtcirkvitaj problemoj, kaj ankaŭ povas protekti la cirkvitan sekurecon. Plej multaj DC MCB uzas iujn kontinukurentajn sistemojn kiel nova energio, suna fotovoltaiko, ktp. La tensiostatoj de DC MCB estas ĝenerale de DC 12V-1000V, kaj la taksita kurento povas atingi ĝis 63A.
| Normo | IEC/EN 60947-2 |
| Taksita kurento en (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloj | 1P |
| Taksita tensio Ue (V) | 250V |
| Taksita frekvenco | 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 6000A |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+70℃ |
| Kurba tipo | C |
| Poluogrado | 3 |
| Altitudo | ≤ 2000 metroj |
| Maksimuma kabliga kapacito | 25 metroj |
| Instalaĵo | 35mm DIN-relo |
| Tipo de alvenanta linio | Supro |
Avantaĝo
1. Protektu la aparaton kontraŭ kurta cirkvito kaj troŝarĝo.
2. Kompakta Grandeco: DC MCB-oj estas desegnitaj por esti kompaktaj kaj spacŝparaj, igante ilin idealaj por uzo en malgrandaj elektraj paneloj kaj ekipaĵo.
3. Facila Instalo: DC MCB-oj estas desegnitaj por facila instalado kaj povas esti muntitaj sur DIN-reloj aŭ rekte sur panelo.
Poloj
Apliko
La miniatura ŝaltilo DC MCB estas vaste uzata en iuj kontinukurentaj sistemoj kiel nova energio, suna fotovoltaiko, ktp.
Aliaj
Pakado
12 pecoj en interna skatolo, 240 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Demandoj kaj Respondoj
Kun atestiloj pri administrado de sistemoj ISO 9001, ISO 14001, kaj la produktoj estas kvalifikitaj per internaciaj atestiloj CCC, CE, CB.
Ĉefa Merkato
MUTAI Electric fokusiĝas al la merkatoj de Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko kaj Rusio.
Kial elekti nin?
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









