CMTB1-63DC 3P DC Suna MCB Miniatura Cirkvitŝaltilo
Produktaj Detaloj
Miniaturaj ŝaltiloj CMTB1-63 DC MCB haveblas en diversaj grandecoj kaj rangigoj, kaj ili povas esti uzataj en vasta gamo da aplikoj, inkluzive de sunenergiaj sistemoj, bateriaj rezervaj sistemoj, maraj kaj aŭtomobilaj sistemoj, kaj industriaj maŝinoj.
La tensiostatoj de DC MCB ĝenerale estas de DC 12V-1000V, kaj la taksita kurento povas atingi ĝis 63A.
| Normo | IEC/EN 60947-2 |
| Taksita kurento en (A) | 1A-63A |
| Poloj | 3 |
| Taksita tensio Ue (V) | 750V |
| Taksita frekvenco | 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 6000A |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+70℃ |
| Kurba tipo | C |
| Poluogrado | 3 |
| Altitudo | ≤ 2000 metroj |
| Maksimuma kabliga kapacito | 25 metroj |
| Instalaĵo | 35mm DIN-relo |
| Tipo de alvenanta linio | Supro |
Avantaĝo
1. Protekto Kontraŭ Troŝarĝo kaj Kurta Cirkvito
2. Ekfunkciigaj Karakterizaĵoj: DC MCB-oj havas malsaman ekfunkciigan karakterizaĵon kompare kun AC MCB-oj pro la malsama naturo de DC-tensio.
3. Tensio-rangigo: DC MCB-oj havas tensian rangigon specife por DC-cirkvitoj, tipe intervalante de 12V ĝis 1000V DC.
4. Arka Interrompo: DC MCB-oj estas desegnitaj por interrompi DC-arkojn, kiuj kondutas alimaniere ol AC-arkoj.
Poloj
Apliko
La miniaturaj cirkvitŝaltiloj DC MCB estas vaste uzataj en iuj kontinukurentaj sistemoj, kiel ekzemple nova energio, suna fotovoltaiko, elektrocentraloj kaj industriaj instalaĵoj ... ktp.
Aliaj
Pakado
4 pecoj en interna skatolo, 80 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Demandoj kaj Respondoj
Kun atestiloj laŭ ISO 9001, ISO 14001 por administraj sistemoj, la produktoj estas kvalifikitaj per internaciaj atestiloj CCC, CE, CB.
Ĉefa Merkato
MUTAI Electric fokusiĝas al la merkatoj de Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko kaj Rusio.
Kial elekti nin?
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











