CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniatura Cirkvitŝaltilo
Produktaj Detaloj
Miniatura ŝaltilo CMTB1-63 DC MCB povas protekti elektrajn aparatojn kaj aliajn ŝarĝajn ekipaĵojn kontraŭ troŝarĝo kaj kurtcirkvitaj problemoj, kaj protekti la cirkvitan sekurecon. Plej multaj DC MCB uzas iujn kontinukurentajn sistemojn kiel sunenergiajn sistemojn, bateriajn rezervajn sistemojn, novan energion, ktp.
La miniaturaj ŝaltiloj de kontinua kurento estas fidinda kaj kostefika solvo por protekti kontinukurentajn cirkvitojn kontraŭ elektraj difektoj, kaj ilia kompakta grandeco, rapida ŝaltado kaj alta rompokapablo igas ilin populara elekto en vasta gamo da aplikoj.
La tensiostatoj de DC MCB ĝenerale estas de DC 12V-1000V, kaj la taksita kurento povas atingi ĝis 63A.
| Normo | IEC/EN 60947-2 |
| Taksita kurento en (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloj | 2P |
| Taksita tensio Ue (V) | 500V |
| Taksita frekvenco | 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 6000A |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+70℃ |
| Kurba tipo | C |
| Poluogrado | 3 |
| Altitudo | ≤ 2000 metroj |
| Maksimuma kabliga kapacito | 25 metroj |
| Instalaĵo | 35mm DIN-relo |
| Tipo de alvenanta linio | Supro |
Avantaĝo
1. Rapida Ekstarto: DC MCB-oj estas desegnitaj por rapide ekstarti en kazo de elektra difekto, kio helpas malhelpi damaĝon al ekipaĵo kaj drataro.
2. Alta Rompokapacito: DC MCB-oj estas haveblaj en gamo da rompokapacitoj, kio signifas, ke ili povas pritrakti altajn nivelojn de kurento sen stumbli.
3. Fidinda Elfaro: DC MCB-oj estas desegnitaj por provizi fidindan kaj koheran elfaron dum longa servodaŭro, kio helpas redukti bontenajn kaj anstataŭigajn kostojn.
4. Facila Instalo: DC MCB-oj estas desegnitaj por facila instalado kaj povas esti muntitaj sur DIN-reloj aŭ rekte sur panelo.
Poloj
Apliko
La miniaturaj ŝaltiloj MCB de DC MCB estas vaste uzataj en iuj kontinukurentaj sistemoj kiel nova energio, suna fotovoltaiko, ktp.
Aliaj
Pakado
6 pecoj en interna skatolo, 120 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Demandoj kaj Respondoj
Kun atestiloj laŭ ISO 9001, ISO 14001 por administraj sistemoj, la produktoj estas kvalifikitaj per internaciaj atestiloj CCC, CE, CB.
Ĉefa Merkato
MUTAI Electric fokusiĝas al la merkatoj de Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko kaj Rusio.
Kial elekti nin?
1. Kun pli ol 10-jara sperto en produktado de produktoj de MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktilo... ktp.
2. Kompletigita industria ĉeno de komponanta produktado ĝis kompleta produkta muntado, testado kaj sub rutina kontrolo.
3. Kun atestiloj pri administrado de sistemoj ISO 9001, ISO14001, la produktoj estas kvalifikitaj per internaciaj atestiloj CCC, CE, CB.
4. Profesia teknika teamo, povas provizi OEM- kaj ODM-servon, povas provizi konkurencivan prezon.
5. Rapida livertempo kaj bona postvenda servo.
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










