CMTB1-63DC 4P DC Suna MCB Miniatura Cirkvitŝaltilo
Produktaj Detaloj
Miniatura ŝaltilo CMTB1-63 DC MCB povas protekti elektrajn aparatojn kaj aliajn ŝarĝajn ekipaĵojn kontraŭ troŝarĝo kaj kurtcirkvitaj problemoj, kaj protekti la cirkvitan sekurecon. Plej multaj DC MCB uzas iujn kontinukurentajn sistemojn kiel nova energio, suna fotovoltaiko, ktp. La tensiostatoj de DC MCB estas ĝenerale de DC 12V-1000V, kaj la taksita kurento povas atingi ĝis 63A.
| Normo | IEC/EN 60947-2 |
| Taksita kurento en (A) | 1A - 63A |
| Poloj | 4P |
| Taksita tensio Ue (V) | 1000V |
| Taksita frekvenco | 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 6000A |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+70℃ |
| Kurba tipo | C |
| Poluogrado | 3 |
| Altitudo | ≤ 2000 metroj |
| Maksimuma kabliga kapacito | 25 metroj |
| Instalaĵo | 35mm DIN-relo |
| Tipo de alvenanta linio | Supro |
Avantaĝo
1. Protekto de cirkvitoj kontraŭ kurta cirkvito
2. Protekto de cirkvitoj kontraŭ troŝarĝa kurento
3. Alta rompokapablo
4. Bela dezajno kaj facile instalebla
Poloj
Apliko
La miniaturaj ŝaltiloj MCB de DC MCB estas vaste uzataj en iuj kontinukurentaj sistemoj kiel nova energio, suna fotovoltaiko, ktp.
Aliaj
Pakado
3 pecoj en interna skatolo, 60 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Demandoj kaj Respondoj
Kun atestiloj laŭ ISO 9001, ISO 14001 por administraj sistemoj, la produktoj estas kvalifikitaj per internaciaj atestiloj CCC, CE, CB.
Ĉefa Merkato
MUTAI Electric fokusiĝas al la merkatoj de Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko kaj Rusio.
Kial elekti nin?
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








