MUTAI CMTB1LE-63 3P Resta Kurenta Cirkvitŝaltilo RCBO
Produktaj Detaloj
Resta kurenta ŝaltilo kun trokurenta protekto (RCBO) estas elektra sekureca aparato, kiu kombinas la funkciojn de resta kurenta aparato (RCD) kaj miniatura ŝaltilo (MCB) en ununura unuo.
CMTB1LE-63 Restanta kurentŝaltilo povas protekti homojn kaj energion kontraŭ elektra ŝoko, kurta cirkvito, troŝarĝo. La RCBO estas ĉefe uzata en komercaj kaj loĝdomaj konstruaĵoj. Ĝi konformas al la normo IEC61009-1.
| Produkta nomo | RCBO Resta Kurento-Funkciigita Cirkvitŝaltilo |
| Modelnumero | CMTB1LE-63 3P |
| Normo | IEC61009-1 |
| Taksita kurento en (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloj | 3P |
| Taksita tensio Ue (V) | 400V |
| Taksita frekvenco | AC 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Taksita impulsa tensio Uimp | 4000V |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+40℃ |
| Tipo de tuja liberigo | KD |
| Taksita resta funkcianta kurento In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurbo
Skizo kaj Instalaĵa dimensio (mm)
Avantaĝo
1. Protekto de cirkvitoj kontraŭ kurta cirkvito, troŝarĝa kurento kaj terlika protekto
2. Facile instalebla: RCBO-oj estas tipe kompaktaj kaj facile instaleblaj, igante ilin idealaj por uzo en malgrandaj spacoj aŭ malvastaj areoj.
Poloj
Apliko
La MCB Miniaturaj ŝaltiloj estas profesiaj kaj vaste uzataj en konstruaĵoj, loĝejoj, industriaj aplikoj, kaj elektra potenco-transdono.
Aliaj
Pakado
2 pecoj en interna skatolo, 40 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Ĉefa Merkato
MUTAI Electric fokusiĝas al la merkatoj de Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko kaj Rusio.
Kial elekti nin?
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













