MUTAI CMTB1LE-63 2P Restanta Kurenta Cirkvitŝaltilo RCBO
Produktaj Detaloj
La RCBO protektas kontraŭ la danĝeroj de elektra ŝoko kaj fajroj kaŭzitaj de terdifektoj kaj trokurentoj. Ĝi detektas kaj interrompas kurentlikojn al la tero, ofte konatajn kiel restaj kurentoj, kiuj povas okazi pro difekta drataro, difektita izolado aŭ difekta elektra ekipaĵo. Krome, ĝi ankaŭ protektas kontraŭ trokurentoj, kiuj povas esti kaŭzitaj de kurtaj cirkvitoj aŭ troŝarĝitaj cirkvitoj.
RCBO-oj estas ofte uzataj en loĝdomaj kaj komercaj konstruaĵoj, same kiel en industriaj aplikoj. Ili estas precipe utilaj en situacioj kie individua cirkvitprotekto estas necesa, kiel ekzemple en kuirejoj, banĉambroj kaj aliaj areoj kie elektra ekipaĵo probable kontaktos akvon.
| Produkta nomo | RCBO Resta Kurento-Funkciigita Cirkvitŝaltilo |
| Modelnumero | CMTB1LE-63 2P |
| Normo | IEC61009-1 |
| Taksita kurento en (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloj | 2P |
| Taksita tensio Ue (V) | 230V |
| Taksita frekvenco | AC 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Taksita impulsa tensio Uimp | 4000V |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+40℃ |
| Tipo de tuja liberigo | KD |
| Taksita resta funkcianta kurento In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurbo
Skizo kaj Instalaĵa dimensio (mm)
Avantaĝo
1. Protekto de cirkvitoj kontraŭ kurta cirkvito
2. Protekto de cirkvitoj kontraŭ troŝarĝa kurento
3. Protekto de terlikoprotekto
Poloj
Apliko
La MCB estas vaste uzata en konstruado, loĝejoj, industriaj aplikoj, kaj elektra energio-transdono.
Aliaj
Pakado
3 pecoj en interna skatolo, 60 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Ĉefa Merkato
Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko, Rusia merkato... ktp.
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












