MUTAI CMTB1LE-63 1P N Resta kurento funkciigita cirkvitŝaltilo RCBO
Produktaj Detaloj
CMTB1LE-63 Restanta kurentŝaltilo povas protekti homojn kaj energion kontraŭ elektra ŝoko, kurta cirkvito, troŝarĝo. La RCBO estas ĉefe uzata en komercaj kaj loĝdomaj konstruaĵoj. Ĝi konformas al la normo IEC61009-1.
CMTB1LE-63 RCBO taŭgas por AC50/60HZ, nominala tensio 230V/240V/400V/415V kaj nominala kurento ĝis 63A.
| Produkta nomo | RCBO |
| Modelnumero | CMTB1LE-63 1P+N |
| Normo | IEC61009-1 |
| Taksita kurento en (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloj | 1P+N |
| Taksita tensio Ue (V) | 230V |
| Taksita frekvenco | AC 50/60Hz |
| Taksita kurta cirkvita kapacito Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Taksita impulsa tensio Uimp | 4000V |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -20℃~+40℃ |
| Tipo de tuja liberigo | KD |
| Taksita resta funkcianta kurento In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurbo
Skizo kaj Instalaĵa dimensio (mm)
Avantaĝo
1. Protekto de cirkvitoj kontraŭ kurta cirkvito, troŝarĝo kaj terfluo
2. Facila instalado: Restantaj kurentaj ŝaltiloj povas esti instalitaj en iu ajn ŝaltilpanelo aŭ elektra skatolo, faciligante ilian instaladon.
3. Sentemo: Ili povas detekti eĉ malgrandajn kvantojn de kurenta elfluo al la tero
Poloj
Apliko
La MCB Miniaturaj ŝaltiloj estas profesiaj kaj vaste uzataj en konstruaĵoj, loĝejoj, industriaj aplikoj, kaj elektra potenco-transdono.
Aliaj
Pakado
4 pecoj en interna skatolo, 80 pecoj en ekstera skatolo.
Dimensio por ekstera skatolo: 41*21.5*41.5 cm
Ĉefa Merkato
MUTAI Electric fokusiĝas al la merkatoj de Mezoriento, Afriko, Sudorienta Azio, Sudameriko kaj Rusio.
Kial elekti nin?
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












